Privát - chystáte se na privát?
Vivien

Vivien

Vivien Ova, Ostrava


Vivien, 24 let, pracuje v privátu Vivien Ova Po - Pá: 14:00-19:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 775 972 041.

Ahoj,
Jmenuji se Vivien 6ky prsa, 169cm, 70kg, a malinký zadeček. Jsem slečna krev a mléko, dlohovlasá bruneta s obříma kozama, milovníci pěkných tvarů si u mě přijdou na své. Jsem vždy pěkně upravená a vykoupaná, a potrpím si na sexy spodní prádlo. ?
FOTO ORIGINAL!
Nabídnu ti hluboký orálek bez do konce, líbání, lízání, a zakončíme to třeba na koníčka ať vidíš jak mi ty kozy hezky skáčou. Po domluvě můžeš zkusit i moji úzkou prdelku.
Vše v diskrétním soukromí Ostrava Zábřeh. Parkování ve dvoře, žádné jiné holky v bytě.
Jezdím i Escort po Ostravě.
K dispozici jsem Pondělí až Pátek od 14 do 19 hodin.
Volej Klarku 775 972 041.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Vivien - Vivien Ova, Ostrava na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.