Privát - chystáte se na privát?
Denisa

Denisa

Denisa Praha Flora, Praha 3


Denisa, 28 let, pracuje v privátu Denisa Praha Flora Po - Pá: 10:00-18:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 608 096 397, případně e-mailem na crysn002@email.cz.

Ahoj, jmenuji se Denisa, je mi 28, moje míry jsou 165 cm/68 kg, prsa č. 2, jsem usměvavá sympatická, hravá, přítulná a mazlivá kočička co ti splní vše co ti na očích vidí. Nabízím klasiku min, /hodinka, dále oboustranný orálek s možností výstřiku do pusy a polykáním, hluboký orálek, v případě šikovnosti mokrý orgasmus, líbání dle sympatií, footfetish, piss, masáž. Escorty nejezdím, prosím jen vážné zájemce. K dispozici jsem PO - PÁ 10:00 - 18:00 hod. Najdeš mě kousek od OC Atrium Flóra. V případě zájmu mě neváhej kontaktovat, budu se těšit Denisa.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Denisa - Denisa Praha Flora, Praha 3 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.