Privát - chystáte se na privát?
Viki

Viki

Privat Candy, Praha 3


Viki, 19 let, pracuje v privátu Privat Candy Po - Čt: 15:00-22:00, Pá - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 770 609 300, případně e-mailem na 66candy@seznam.cz.

Ahoj pánové, jmenuji se Viki, jsem studentka je 19 let a s touto prací si přivydělávám na studia, sem mazlivé koťátko a pokusím se ti splnit každé tvé přání. Miluji milování, mazlení, ale i tvrdý sex a vše co k němu patří. Nabídnu ti klasiku, líbání, orálek, líbání,69. Nebudu tu moc často, maximálně 2-3 dny v týdnu. :) Budu se moc těšit na zavolání, Sexy Viky ♥

Pro více ínformací navštivte prezentaci Viki - Privat Candy, Praha 3 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.