Privát - chystáte se na privát?
Dagmar

Dagmar

Discret Dagmar Litomyšl, Litomyšl


Dagmar, 29 let, pracuje v privátu Discret Dagmar Litomyšl denně 08:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 530 862, případně e-mailem na dagmar29@post.cz.

Ahojky,jsem přijemná ,komunikativní ,slečna na urovni,nenabízím služby bez ochrany,Sex pouze do 50 let.Klasika,orální sex,ruzné polohy,pokec,sprcha.Jsem diskretní byteček.Erotická masáž celého těla ,dokončení masáž penisu na masáž věk neomezen.Děkuji za pochopení. Budu se těšit na návštěvu Dagmar.Objednání pouze telefonické SMS nepíšu.Diskrétnost a zdraví jsou u mě na prvním místě jak pro tebe tak pro mě.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Dagmar - Discret Dagmar Litomyšl, Litomyšl na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.