Privát - chystáte se na privát?
Klaudie

Klaudie

Pink Angels, Praha


Klaudie, 30 let, pracuje v privátu Pink Angels denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 777 459 145, případně e-mailem na pink.angels@email.cz.

Uvítám příjemnou společnost, která mě bude navštěvovat a strávit semnou hezkou hodinku nebo půlhodinku vášnivého a něžného sexu. Se mnou si můžete užít klasický sex, 69, střídání poloh, oboustranný orál, orál bez, líbání, masáž, prstění a dalších příjemných aktivit, které si spolu domluvíme osobně. Tak neváhej a přijď se podívat za mou maličkosti do luxusního apartmánku ve Vršovicích. Věřím, že nám spolu bude dobře.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Klaudie - Pink Angels, Praha na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.