Privát - chystáte se na privát?
Maya Brooks

Maya Brooks

Monfas girls, Praha 10


Maya Brooks, 25 let, pracuje v privátu Monfas girls Po - Pá: 12:30-17:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na mazy.brooks@monikafastidiosa.com.

Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku na Barrandově. Ale protože pracuji jako letuška, tak jsem k dispozici jen někdy. Jsem hezká a milá holka myslím s dost hezkým tělíčkem, co má hodně ráda sex a moc mě baví análek. A jak mě napadlo dělat kromě svého povolání i práci společnice? Je běžné, že nám piloti z cizích společností. když nocujeme někde na hotelu u letiště občas nabízejí peníze za sex. Já jsem to i několikrát zkusila a přivedlo mě to na nápad dělat ve svém volnu to, co mě baví a ještě za to mít i peníze. Sice hodně cestujeme, ale peněz za tuto práci moc nemáme a pokud máme právě rozepsané služby u pozemního personálu na domovském letišti, máme i dost volného času. Tak jsem dostala nápad si v Praze pronajmout byt, upravit si služby a zkusit ve svém volnu střídavě dělat tuto práci.

Tak když budeš chtít, ráda tě přivítám, Bývám dle rozpisu uvedeného na webu, pokud mám služby na letišti v Praze, tak poměrně často, pokud létám, tak jen občas a na pár hodin. Pokud jsem mimo ČR, tak je možné si udělat rezervaci i přes SMS.

A co nabízím? Klasický sexík s mým luxusním tělíčkem, orálek (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky a polykáním), 69, lízání, pokud si chceš připlatit a užít análek do mojí malé prdelky, tak může být tvoje, ten mě opravdu baví. Baví mě i mužský anál, připínák mám.


Pro více ínformací navštivte prezentaci Maya Brooks - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.