Privát - chystáte se na privát?
Frederika

Frederika

Frederika privat, Praha 2


Frederika, 27 let, pracuje v privátu Frederika privat Po - Út, Čt: 18:00-01:00, St, Pá - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 774 071 957.

Ahoj.
Jmenuji se Frederika,ale ty mi můžeš říkat Rika.
Kdybych se měla v kostce popsat ,tak by to vypadalo asi takto: erotická,sexy šelma,smyslná,ale zároveň umím být i vtipná :)Až budeš odcházet ,budeš mě mít plnou hlavu . Empatie,GFE a úroveň jsou me dominantní stránky. Budeš odcházet spokojený.

Je tady i možnost strávit čas ve trojce s moji kamarádkou a nebo vem svého kamarada i ty a bude nás víc nebudeme se bát vlka nic ?
Ps . Ano,jsem Češka:)
Ps. Prosím sleduj bedlivě kdy pracuji ,mimo prac. dny nepoužívám tel. Ale ozvu se zpět. Děkuji.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Frederika - Frederika privat, Praha 2 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.