Privát - chystáte se na privát?
Tereza

Tereza

Terezka Praha 1, Praha 1


Tereza, 23 let, pracuje v privátu Terezka Praha 1 Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 774 646 383, případně e-mailem na tve.pokuseni@seznam.cz.

Ahoj, jmenuji se Terezka, jsem 23letá, temperamentní brunetka štíhlé postavy.
Hledáš-li diskrétní přítelkyni, kamarádku, milenku, pak jsem tu pro Tebe.
Jsem dívka s opravdovým milenkovským přístupem, proto mi vždy záleží na vzájemných sympatiích a nabízím pouze to, co se mi opravdu líbí a co mám sama skutečně ráda.
Nedávno jsem začala pronikat do tajů SM hrátek s bezmocí a poslušností. Mohu tak pro tebe být přísnou dominantní slečnou, která si s tebou pohraje a připraví ti zážitek plný napětí. Dominantnímu muži pak ráda podlehnu a jsem poddajně submisivní. Mám spoustu pomůcek i oblečků.
Můžeme vyzkoušet vše, co bude lákat nás oba. Věřím, že jedině tak Ti mohu dopřát nehraný, spontánní, příjemný zážitek, pro který se budeš rád vracet.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Tereza - Terezka Praha 1, Praha 1 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.