Privát - chystáte se na privát?
Eliska

Eliska

Alpin, Praha 4


Eliska, 29 let, pracuje v privátu Alpin Po - Čt: 10:00-20:00, Pá - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 568 067.

Ahoj, jmenuji se Eliška a jsem velmi příjemná společnice s přístupem GFE. Bezvadně se o tebe postarám. Budu tvou hodinovou milenkou. Mám štíhlé tělíčko, hezký zadeček i prsa, mám zkušenost ve všech směrech, co se erotiky a sexuality týká. Užiješ si se mnou spoustu zábavy. Mojí specialitou je orálek s kondomem nebo bez, až do konce. Hluboký orál, lízání koulí. Mám ráda trojku a skupinové sexování. Dělám spoustu dalších službiček. Vyslov své přání a já ti ho splním. Budu se těšit. Tel.: 776 568 067

Pro více ínformací navštivte prezentaci Eliska - Alpin, Praha 4 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.