Privát - chystáte se na privát?
Aysha

Aysha

Aysha masáže, Praha 4


Aysha, 20 let, pracuje v privátu Aysha masáže Po - Pá: 10:00-20:00, So - Ne: Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 774 208 398.

Zvu vás do Salónku Aysha , kam se můžete přijít uvolnit a zaručeně odpočinout .

Nabízím Erotic Nuru masáže , které jsou velmi erotické a uvolňovací pro vaše tělo. U mě si zaručeně odpočinete do spokojenosti . Je tady zaručené soukromí , takže se nemusíte bát že by jste se potkali s někým cizím.

Něco o Erotic nuru ?

Před každou masáži vás masérka seznámí o průběhu celé masáže , Erotic nuru je olejová masáž kdy vás masérka natře indickým olejem a tře vás svým nahým , hebkým tělem . K masáži samozřejmě patří orální uspokojení, masáž penisu , oboustranný orál (podle simpatiich ) . Samozřejmě že se můžete masérky dotýkat dodá to masáži šmrnc .

Zakončení masáže je vždy orální či ruční , po masáži následuje společná sprcha .POKUD VÁM NEZVEDÁ TEL , JE MOMENTÁLNĚ OBSAZENO PRO OBJEDNÁNÍ NA JINÝ DEN ZAŠLETE SMS.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Aysha - Aysha masáže, Praha 4 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.