Privát - chystáte se na privát?
Andy

Andy

Privát Uherský Ostroh, Uherský Ostroh


Andy, 20 let, pracuje v privátu Privát Uherský Ostroh denně 09:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 648 901, případně e-mailem na andy2000andy@seznam.cz.

Ahoj jsem 20-tiletá studenta která žila,žije a žít bude sexem každý den protože to je věc bez které si to neumím představit.Miluji hluboký orál (klidně bez), taky polykám a nedělá mi problém tvrdší sex, mírné tahání za vlasy, plácání atd... jsem docela sexuchtivá a nestačí mi jedno kolo a jsem tu jenom pro tebe.

Poslední dobou nestíháme odpovídat na všechny sms/hovory a odpovědět všem zájemcům tak jsme se rozhodly a zaplatily si operátora který to bude dělat za nás od 8:00-20:00, tak se nelekněte je to příjemný chlap a je s ním dobrá domluva a nebojte se ho na cokoli zeptat.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Andy - Privát Uherský Ostroh, Uherský Ostroh na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.