Privát - chystáte se na privát?
Lucie

Lucie

Privát Uherský Ostroh, Uherský Ostroh


Lucie, 22 let, pracuje v privátu Privát Uherský Ostroh denně 09:30-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 648 901, případně e-mailem na upirice@gmail.com.

Budeš mně poslouchat na slovo a nebo já tebe, umím být dominantní ale zároveň mám ráda i tu klasiku kdy mně ošukáš jak chceš a vše bude v tvoji režii dle tvých představ, nazvala bych to Dominantno-Sumbistivní-Normální holka která potřebuje sex každý den ! Pokud mi budeš volat že máš zájem o mé dominantní služby připrav se taky na výprask, jestli budeš chtít tak mám i strap-on, pouta, bičík a jiné překvapení a oslovuj mně v telefonu jako Madam ! Pokud budeš mít zájem mně pořádně vymrdat a užít si suprový sex s mojí vlhkou kundičkou tak jsem normálně Jsem hodně kreativní a umím splnit hodně představ o kterých nemáš ani ponětí a udělat ti tak dobře že budeš přímo v euforii a ozveš se mi sám zase, protože poznáš že nejsem jako každá.Protože nestačí mi jedno kolo potřebuji šukat pořád ! A rozhodně tě nevyhodím hned jak se uděláš.

Poslední dobou nestíháme odpovídat na všechny sms/hovory a odpovědět všem zájemcům tak jsme se rozhodly a zaplatily si operátora který to bude dělat za nás od 8:00-20:00, tak se nelekněte je to příjemný chlap a je s ním dobrá domluva a nebojte se ho na cokoli zeptat.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lucie - Privát Uherský Ostroh, Uherský Ostroh na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.