Privát - chystáte se na privát?
Alice

Alice

Alice u metra Vysočanská, Praha 9


Alice, 45 let, pracuje v privátu Alice u metra Vysočanská denně 10:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 132 802.

Alice, češka 45 let/172/56/2 prsa. Fotečky jsou moje. Jsem velmi milá dlouhovlasá hubená brunetka, s kladným vztahem k sexu. Ráda uvítám sympatické muže v mém hezkém soukromém bytě, kde budeme sami. U mě hodinka je celých 60 minut, nikam nespěchám. Nabízím pohodu a relax, mazlení, hlazení, orálek s ochranou, autoerotiku, 69, klasiku, masáž těla, více vyvrcholení..... Dobré parkování. Soukromý byt, nejsem privát, Praha 9, metro Vysočanská.
Milí přístup, zdraví, úroveň, čistota a diskrétnost.
( některý den po-pá,jsem až odpoledne, jinak celý den i víkendy)..
PO- NE 11- 20 hod.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Alice - Alice u metra Vysočanská, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.