Privát - chystáte se na privát?
Elena Brno

Elena Brno

Elena Brno, Brno


Elena Brno, 46 let, pracuje v privátu Elena Brno denně 09:00-23:59. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 113 938.

Máš rád exotické zralé ženy, které si umí sex naplno užívat? Tak mě přijď ochutnat do soukromého bytečku v blízkosti zastávky Vlhká. Nejsem privát jsem sama na bytě!

Jmenuji se Elena,
mám 46 roků, prsa č. 5, vysoká 165cm/80kg, černé vlasy.

Nabízím klasický sex, líbání, oboustranný orál, luxusní orálek a hluboké kouření, facesitting, footfetish, mohu Ti nabídnout i doprovod do společnosti a zpříjemnit Tvůj pobyt v Brně.

Za příplatek je možné se domluvit na fisting!

Na schůzce se prosím domlouvejte pouze telefonicky na sms nereaguji!

Hablo espaňol ...

Pracovní doba dle dohody!

Těším se na Tebe :-)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Elena Brno - Elena Brno, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.