Privát - chystáte se na privát?
Kristynka

Kristynka

Děvčata, Praha 9


Kristynka, 24 let, pracuje v privátu Děvčata Po - Pá: 09:00-17:30, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 187 127, případně e-mailem na Stas17@seznam.cz.

Pracují denně 09:00 -17:30h. Hezký den Pánové, jsem 24 leta Kristynka zrzka... něžná, mazlivá a zaroveň velice temperamentní dračice. Miluji něhu, pohlazení, francouzské líbaní, vášnivý sexík, hluboký orálek i Bez, 69, lízání kuliček a bradavek, piss, Dámský análek dle sympatie, erotická masáž a tělo na tělo, masáž prostaty, žaludu a kuliček s oddalováním orgazmu. Možné footfetish, footjob. Muže být Trojka s akční kamaradkou. Mluvím ANGLICKY. Na SMS a skrytá čísla nereaguji, prosba volat. Přeji Vám nádherný den

Pro více ínformací navštivte prezentaci Kristynka - Děvčata, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.