Privát - chystáte se na privát?
Lenka a Klára

Lenka a Klára

Blondýnka a brunetka Privat, Praha 9


Lenka a Klára, 42 let, pracuje v privátu Blondýnka a brunetka Privat denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 773 476 912, případně e-mailem na simonelas@seznam.cz.

Ahojky pánové, jsme dvě hezké ženy, blondýnka 42/171/62 prsa 3 a brunetka 38/168/65 prsa 4. Rády tě přivítáme v našem diskrétním, čistém soukromém bytečku na Praze 9, hned vedle metra Prosek. Nabízíme lesbický sex nehraný s připojením s oběma. Klasika, masáž, orálek od obou.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lenka a Klára - Blondýnka a brunetka Privat, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.