Privát - chystáte se na privát?
Madam Lusi

Madam Lusi

ČB pár BDSM, České Budějovice


Madam Lusi, 30 let, pracuje v privátu ČB pár BDSM Po - Pá: 08:00-20:00, So - Ne: 09:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 723 800 411, případně e-mailem na Cbparbdsm@seznam.cz.

Jsem dominantní žena.Mám ráda a baví mě pestrost.Bdsm tu možnost dává.A mít před sebou muže který mi leží u nožiček a poslouchá se mi líbí a vzrušuje.Je možné mnoho z Bdsm a perverz.Čti více o nás. Většina mužů kteří nás navštíví nejsou Bi.Nebudou muset dělat Bi praktiky s mým partnerem.V takovém případě praktiky na intim partiích dělám pouze já.Ruční kontakt od partnera ale je.Při lekci,návštěvě jsme vždy oba,tedy já a můj dom.partner + zájemce.Pokud hovor přijme partner a máš problém s ním mluvit,potom se nedá nic dělat.Jestli máš problém s mužem již v telefonu mluvit,potom nás neoslovuj.Na lekci se nedomluvíme.Taková lekce by byla špatná a o to zájem nemáme.Jsme solidní a totéž očekáváme.Chceme si lekci užít a také aby jsi si ji užil i ty.Pokud jsi začátečník poznáš něco nového.Jiné zážitky, pocity, vzrušení a další.Jsme cbparbdsm.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Madam Lusi - ČB pár BDSM, České Budějovice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.