Privát - chystáte se na privát?
Petra

Petra

Zrzečka Petra, Praha 4


Petra, 28 let, pracuje v privátu Zrzečka Petra Po - Pá: 10:00-17:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 416 920, případně e-mailem na zrzeckapetra@gmail.com.

Ahoj,jsem hravá zrzečka s pozitivní náladou a smyslem pro humor. Ráda nabídnu klasiku, mazlení, líbáni, autoerotiku, 69, masáž.Baví mě klasika okořeněná peprnějšími prvky jako podvazování,svorky,footfetish, facesitting,masáž prostaty,pánský anál,lehký výprask atd.Nevšední uvolnění v mém soukromém bytě,jen Ty a Ja! Budu se těšit na zavolání,Petra :)))

Pro více ínformací navštivte prezentaci Petra - Zrzečka Petra, Praha 4 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.