Privát - chystáte se na privát?
Laura

Laura

Laura KV, Karlovy Vary


Laura, 35 let, pracuje v privátu Laura KV Po, St, Pá: 12:30-19:30, Út: 11:00-19:30, Čt: 11:30-19:30, So: nepracuje, Ne: 12:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 604 949 017, případně e-mailem na mia172@seznam.cz.

Preferuji muže alespoň nad 30 let! Zdravím ,mé jméno je Laura,jsem Češka,žádná slečna z Ukrajiny , jsem štíhlá usměvavá blondýnka,která má velice ráda sex a dokáže si ho pořádně užít.Mezi mé službičky patří:klasický sex s možností střídání poloh,69,oboustranný orálek,mazlení,ale i erotická masáž celého tvého těla s možností vyvrcholením na mé tělo a zakončit to můžeme společnou sprškou .Pokud se ti líbím tak neváhej zaskoč za mnou do mého luxusího pelíšku,kde je i výborné diskrétní parkování.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Laura - Laura KV, Karlovy Vary na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.