Privát - chystáte se na privát?
Taya Siao

Taya Siao

Monfas girls, Praha 10


Taya Siao, 20 let, pracuje v privátu Monfas girls Po - Út: 10:00-22:00, St - Pá: 12:00-22:00, So - Ne: 15:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na taya.siao@monikafastidiosa.com.

Jsem holka z MONFAS GIRLS, takže nejsem privát, své službičky nabízím v mém soukromém bytě v Praze 10 - Zahradní Město, vyjímečně někdy u kamarádky na Praze 5 - Barrandov, kde jsem vždy jen já sama. Parkování bez problémů před domem.

Jsem mlaďounká a hezká Čecho-Japonka, po mamince Češka po tatínkovi Japonka., žijící ještě donedávna v Dubaji, tak mám trochu zmatek v rodokmenu, od rozvodu rodičů žiju v Praze. Myslím, že jsem nymfomanka, takže si sex užívám, mám ho prostě moc ráda.

V základní ceně nebo za příplatek ti můžu nabídnout téměř vše kromě análku , takže klasický sex s ochranou, orálek (může být i bez ochrany), hluboký orál, vyvrcholení do pusinky, polykání, výstřik na tělo nebo na obličej, lízání, 69, líbání, footjob, footfetish, společnou koupel, piss ode mě, erotickou masáž, eskort k tobě domů, na hotel nebo na wellness.

Jestli máš chuť vyzkoušet opravdové neviňátko, tak mi zavolej, budu ráda!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Taya Siao - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.