Privát - chystáte se na privát?
Sandra

Sandra

U Sandry Brno, Brno


Sandra, 22 let, pracuje v privátu U Sandry Brno denně 10:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 093 167.

Ahoj pánové a kluci, jsem Sandra a zvu Vás na krásný erotický relax do svého soukromí.... A krásně ti uspokojim zadeček mim jazýčkem stvořený pro rimming...Nabídnu Ti své sexy teplé a roztoužené tělo. Nabízím diskrétní intimní chvíle, vášnivý sexík se vším co k tomu patří s nestoudnou zkušenou ženskou která ví jak to v posteli chodí. Nejdřív mazlení, hlazení a pak tak, jak to máš prostě rád, naprostý relax v mém náručí, max. spokojenost a pohodová atmosféra. Jsem cernovláska něžná, přítulná ale i dominantní dračice. Pokud máš už plně zuby mladých a nezkušených tak čteš správné řádky. Těším se na zavolání.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sandra - U Sandry Brno, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.