Privát - chystáte se na privát?
Elenka

Elenka

Mazlivá milenka, Praha 8


Elenka, 40 let, pracuje v privátu Mazlivá milenka Po, Ne: nepracuje, Út - Čt: 11:00-19:30, Pá: 10:30-17:00, So: 12:00-19:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 720 667 005.

Ahoj,jsem velmi hezká,usměvavá,mazlivá a smyslná(české národnosti).Štíhlé tělo161cm/50kg,konfekce v.36 prsa4,75C-přírodní viz fota(všechny jsou mé),ale reál lepší;))Mám ráda sex-milenkovský (GFE)přístup.Zvu tě na relaxační masaž na profi úrovni zakončenou klasikou a mazlením.Korzet,punčošky,jehličky samozřejmostí!Vše v čem se fotím také i nosím.Nabízím i autoerot.s dildem,69,hluboký orál,laskání a lízaní kuliček,jemné prstění,líbání(francie),erotická masaž s prodlužováním, mam šikovne ručičky i jazýček,vzrušování chodidly č.37(malé,úzké)...
Nemám ráda spěch,poskytuji osobní přístup a vyšší úroveň služeb a proto jsou možné schůzky až od 45 minut.
Hledáš relax? Chceš si v diskretním čistém prostředí užívat ženske doteky?Potom jsem tady pro tebe.
Jsem navíc nekuřačka,abstinent,bez dalších návykových látek apod.
Nemohu přijímat širší penis,mám velmi úzkou mušličku.(díky za respekt)
Před první návštěvou prosím volej -hlas hodně napoví...:)
DOPORUČUJI SE OBJEDNAT PŘEDEM MÁM I HPP A PŘIJÍMÁM POUZE 2 PÁNY DENNĚ (Z POCHOPITELNÝCH DŮVODŮ)
Pokud je u inzerce jiný telefon=nejsem to ja!Na žádost ohledně data jsem vložila rychlou fotku z tabletu -neostrá,ale datum tam je(na dveřích)....-8kg dole vložena nova fotografie!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Elenka - Mazlivá milenka, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.