Privát - chystáte se na privát?
Elenka

Elenka

Mazlivá milenka, Praha 8


Elenka, 39 let, pracuje v privátu Mazlivá milenka Po: 10:30-19:30, Út: 12:00-19:15, St - So: 11:00-19:15, Ne: 12:30-19:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 720 667 005.

Smyslná,velmi hezká,usměvavá,štíhlá (miry 98-68-93) konfekce v.38 prsa 4, 75D-PŘÍRODNÍ!Na fotkách vidíš pouze mne (v reálulepší;))))GFE(MILENKOVSKÝ)PŘÍSTUP.
JSEM JEMNÁ,MAZLIVÁ.Mám ráda sex a zvu tě na příjemnou relaxační masáž na profesionální úrovni zakončenou klasikou.Korzet,punčošky,jehličky samozřejmostí! Nabídnou ti i autoerot.s dildem,69,hluboký orál,laskání a lízaní kuliček,jemné prstění,líbání(francie),masaž s prodlužováním,mam šikovne ručičky i jazýček,vzrušování chodidly č.37(malé,úzké)...
Nemám ráda spěch,poskytuji osobní přístup a vyšší úroveň služeb a proto jsou možné schůzky až od 45 minut.
Jsi-li pohodový muž který si rád v klidu užívá ženské doteky jsem tady pro tebe.Pro rychlovky se prosím poohlédni jinde.
Před první návštěvou upřednostňuji hovor před sms-hlas hodně napoví...?
PŘIJÍMÁM PÁR KLIENTŮ DENNĚ,DOPORUČUJI VOLAT VČAS.
Každé po nový rozpis kvůli Hpp
Na všech stránkach inzeruji pouze pod tímto t. Pokud je u inzerce jiný telefon=není to moje inzerce!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Elenka - Mazlivá milenka, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.