Privát - chystáte se na privát?
Bianca Stacey Neve

Bianca Stacey Neve

Monfas girls, Praha 10


Bianca Stacey Neve, 25 let, pracuje v privátu Monfas girls Po - So: 12:00-23:00, Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na binaca.stacey.neve@monikafastidiosa.com.

Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku. Nebudu zastírat, že nejsem slečna, která s touto prací teprve začíná, dělám společnici už asi 3 roky, takže zkušeností s muži už mám hodně. Když mi ale Monika Fastidiosa řekla, ať napíšu něco o sobě, tak mi přímo řekla: „Napiš tam, že jsi jediná dívka prezentující se pod hlavičkou Monfas girls, která má to privilegium, že se může prezentovat i přesto, že už tuto práci dlouho dělá, protože jsi hezká, milá, slušná a touto prací nezkažená, máš za tu dobu hodně pozitivních recenzí a tvoji klienti tě zbožňují! A nemusíš se stydět za svoje pracovní jméno Stacey, protože je to dobrá značka“ Tak to tedy píšu.
Stálých klientů mám opravdu hodně, proto jsem dostala tu odvahu zkusit si pracovat sama na sebe.  

A co nabízím? Klasický sexík s mým hezkým tělíčkem, orálek, který mě tedy opravdu baví (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky a polykáním), líbání, 69, lízání, footjob, footfetish, piss (ty na mé tělo).
Nabízím ji různé druhy masáží, jsem certifikovanou masérkou Mobilizační techniky, Manuální lymfodrenáže i pro Sportovní a rekondiční masáže, to vše zkombinované s thajskou masáží. Tato masáž může být jak léčebná tak i erotická. Přijeď vyzkoušet, nebudeš litovat. Parkování bez problémů přímo u domu.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Bianca Stacey Neve - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.