Privát - chystáte se na privát?
Kristýna

Kristýna

Alena, Praha 10


Kristýna, 35 let, pracuje v privátu Alena Po: 12:00-00:00, Út - Ne: 11:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 737 009 699.

brunetka KRISTÝNA (VŠ, 35 let, 175 cm, prsa č. 4) se těší na milé a slušné pány, u sebe na Praze 10 Vršovicích nedaleko Francouzské ulice(stanice TRAM č. 22 a č. 4 - Krymská, mezi ulicemi Donská, Krymská, Charkovská, parking v modré a fialové zóně).

Můžeme si užít vše co je nám příjemné:
KOMPLETNÍ KLASIKA - (klasika, 69, lízání, vzáj. masturbace, mazlení, footfetish, masáž prostaty / pánský! análek, masáž s ručním vyvrcholením), orálek i bez (v ceně), výstřiky pouze na tělo nebo vedle.
Nepřijímám cizince.
Nejezdím escort.
Zavolej a domluvíme se. :-)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Kristýna - Alena, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.