Privát - chystáte se na privát?
Kristýna

Kristýna

Alena, Praha 10


Kristýna, 35 let, pracuje v privátu Alena denně 11:00-01:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 737 009 699.

brunetka TÝNA (VŠ, 35 let, 175 cm, prsa č. 4, postava krev a mlíko) se těší na milé - slušné - pohodové - střízlivé pány, u sebe ve Vršovicích (stanice TRAM č. 22 a č. 4 - Krymská, mezi ulicemi Donská, Krymská, Charkovská, parking v modré zóně).
Můžeme si užít vše nám příjemné:
KOMPL. KLASIKA (klasika, 69, lízání, vzáj. masturbace, mazlení, footfetish, masáž prostaty / pánský! análek, masáž relax / s ručním vyvrcholením), ORÁLEK i bez (v ceně), výstřiky pouze na tělo nebo vedle. Možnost lesbishow s mojí kamarádkou (Gábi - prsa č. 6 nebo Alice - prsa č. 2 - obě blond, 45 let, štíhlé).
Na SMS nereaguji, pokud je tel. vypnutý tak nepracuji. Nepřijímám cizince (UKR, RUS, CHIN, VIET, SVK, POL, IT, FRA). Prosím o slušnou komunikaci, dochvilnost a orientační smysl.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Kristýna - Alena, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.