Privát - chystáte se na privát?
Viktorie

Viktorie

Club Holy privat, Praha 5


Viktorie, 25 let, pracuje v privátu Club Holy privat denně 10:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 556 080.

Ahojky, jsem pohledná blondýnka s pevným přírodníma trojkama. Moji prioritou je spokojený klient. U mě najdeš relax a zároveň pořádnou jízdu. Hodinka je (klasika, orálek s kondomem, 69) a za příplatek možno orálek bez, výstřik na obličej a nějaké sm služby aktivně. U mě se budeš mít jako s milenkou a udělám vše proto, aby jsi se vrátil. Parkování, diskrétnost, čistota. Fotky jsou moje. Těším se na Tebe. Viky

Pro více ínformací navštivte prezentaci Viktorie - Club Holy privat, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.