Privát - chystáte se na privát?
Andrejka

Andrejka

Děvčata, Ústí nad Labem


Andrejka, 43 let, pracuje v privátu Děvčata Po - Pá: 09:00-18:00, So: nepracuje, Ne: 10:00-18:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 775 164 697, případně e-mailem na Stas17@seznam.cz.

Jsem Andrejka 43 / 170/ 73/ 5, blondyna s prístupem milenky... něžná, mazlivá i vášnivá... Nabízím hluboký orál, 69, mazlení, líbání dle sympatií, prstění, lízání kuliček a bradavek, masáž prsama i celková masáž, masaž prostaty, piss, hraní s tvým přirozením mými chodidly, společná koupel. Možná celá noc. Mluvim take nemecky, anglicky, rusky. Funguji ve svém bytě u m. Rajská Zahrada. Možna 3ka s 37 letou velice sexy a temperamentni Pavlinkou 170 / 65 /3... prirodni klin... přirodní klin... je něžná, mazlivá, temperamentní dračice. Nabízí Hlub. orál, mazlení, líbání dle sympatie, prstění, autoerotika s hračkami, squirt, 69, lízání kuliček a bradavek, piss, erot., relax. a sport. masáže, masáž prostaty, footjob/hraní s Tvým přirozením mými chodidly. Mluví take německy. Pavlinka zustane u mně v Praze do13.8 včetně, mimo tento termin moznost vicehod. escortu nebo delší setkání v mém pražském bytě DLE DOMLUVY ASPOŇ 4 HOD. PŘEDEM... Vítáme Vás v našem útulném diskrétním bytě. Jsme mazlivě, v sexu divoké a zároveň něžné slečny na úrovni, také mluvíme německy, Andrejka mluví i anglicky. Dle domluvy minimálně 2 hod. předem se dá domluvit na setkání i mimo pracovní dobu, třeba i na celou noc. Mluvím take anglicky, německy a rusky. FOTA V PROFILU JSOU ORIGINAL. Na sms a skrytá čísla nereagujeme, posba jen VOLAT

Pro více ínformací navštivte prezentaci Andrejka - Děvčata, Ústí nad Labem na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.