Privát - chystáte se na privát?
Andrejka

Andrejka

Andrejka Soukromy Byt, Praha 9


Andrejka, 43 let, pracuje v privátu Andrejka Soukromy Byt Po - Čt, Ne: 09:00-24:00, Pá - So: 09:00-01:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 775 164 697, případně e-mailem na Stas17@seznam.cz.

Jsem Andrejka 43 / 170 / 73 / 5, blondýna s přístupem milenky... Jsem něžná, mazlivá i vášnivá... nabízím Hluboký orál až do konce, 69, mazlení, líbání dle sympatií, prstění, lízání kuliček a bradavek, masáž prsama i celková masáž, piss i navzájem autoerotika s hračkami, Mokrý sex, společná koupel... Také podvazování, leštění žaludu, masáž prostaty a Pánský anál... Je možná celá noc. Escort do 10 km se zálohou předem formou kreditu. Pracuji ve svém soukromí přímo u metra Rajská Zahrada / Je možná 3ka s kamarádkou 26 letou Brunetou, která dělá i dámský analek.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Andrejka - Andrejka Soukromy Byt, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.