Privát - chystáte se na privát?
Andrejka

Andrejka

Zrzky !, Praha 9


Andrejka, 43 let, pracuje v privátu Zrzky ! Po - Čt, Ne: 09:00-23:00, Pá - So: 09:00-24:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 775 164 697, případně e-mailem na Stas17@seznam.cz.

Jsem Andrejka 43 / 170/ 73/ 5, blondyna s prístupem milenky... něžná, mazlivá i vášnivá... Nabízím hluboký orál, 69, mazlení, líbání dle sympatií, prstění, lízání kuliček a bradavek, masáž prsama i celková masáž, masaž prostaty, piss, hraní s tvým přirozením mými chodidly, společná koupel. Možná celá noc. Funguji ve svém bytě u m. Rajská Zahrada. Možna 3ka s 23 l dlouhovlasou Zrzkou, ktera mluje sex a děla i Damský analek. Mluvím take anglicky, německy a rusky. Na sms a skrytá čísla nereaguji, posba jen VOLAT

Pro více ínformací navštivte prezentaci Andrejka - Zrzky !, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.