Privát - chystáte se na privát?
Anetka

Anetka

Anetka Č.B., České Budějovice


Anetka, 31 let, pracuje v privátu Anetka Č.B. denně 10:00-18:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 604 463 020, případně e-mailem na akledom007@seznam.cz.

Ahoj pánové,jsem exkluzivní slečna Anetka,30 let,170/53/2,s pěknou tvářičkou i tělem,milující sex a mazlení.Umím být něžná kočička,která se po chvilce stane dračicí a promění Tvé sny a touhy ve skutečnost.
Určitě budeš mile překvapen tím,co se ve mě skrývá.Nic není hrané,sex si opravdu,ale opravdu užívám.Pomazlíme se a pak se vrhneme na krásné milování zpestřené orálkem a třeba i masáží.

Foto je opravdu mé,ve skutečnosti je to mnohem lepší.

Nejedná se o privat ani o klub.(jen JÁ a TY v mém soukromí)

Velmi dobré parkování.

Nabízím Diskrétnost,Čistotu a Úroven na které si zakládám.

Na sms a skrytá čísla nereaguji!!!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Anetka - Anetka Č.B., České Budějovice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.