Privát - chystáte se na privát?
Michaela

Michaela

Monfas girls, Praha 10


Michaela, 34 let, pracuje v privátu Monfas girls denně 11:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na michaela@monikafastidiosa.com.

Kdo jsem? Jsem žena z MONFAS GIRLS, takže nejsem privát.

Zvu pány do mého bytečku v Praze 10 na Zahradním Městě. Jmenuji se Michaela je mi 34 let, jsem štíhlá blondýna. Miluji sex a mé přání je, aby každý muž odcházel spokojený. Mé praktiky jsou sexy erotické i klasické masáže, klasický sex, orálek (může být i bez ochrany), hluboký orálek, mazleni, 69, lízání, výstřik na tělo, líbání. Splním Ti tvé touhy určitě budeš spokojený, přijeď se sám přesvědčit, budu se těšit. Parkování před domem.
Pokud je trocha volného času, tak můžu přijet i na eskort. Rezervaci si můžeš udělat na uvedeném čísle

Pro více ínformací navštivte prezentaci Michaela - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.