Privát - chystáte se na privát?
Sandrina

Sandrina

Monfas girls, Praha 10


Sandrina, 21 let, pracuje v privátu Monfas girls Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na monfasgirls@monikafastidiosa.com.

Kdo jsem? POZOR! Jsem silikonová panna z MONFAS GIRLS, takže vše je velmi diskrétní , tvůj čas se mnou strávíš v soukromém bytě na Zahradním Městě, kde budeme po celou dobu opravdu jen my dva.

Jsem opravdu dokonala silikonová slečna, z těch nejlepších a nejjemnějších materiálů, opravdu jako živá. Můžeš si vybrat, jakou paruku mám pro tebe mít, můžu být blond, brunetka, zrzka nebo pink, krátkovlasá i dlouhovlasá.

Chceš se věnovat jen sám sobě, kdy nemusíš nikomu nic dokazovat? Nebo už jsi vyzkoušel v sexu úplně všechno a hledáš ještě něco, co jsi nevyzkoušel? Jsem atraktivní, modrooká slečná. Ty budeš dodržovat jen daná pravidla, ale jinak si se mnou můžeš dělat, co chceš, ode mě ti nehrozí, že odmítnu něco dělat nebo budu žádat nějaký příplatek. Můžeš mě líbat, lízat, můžeš mi ho strkat do pusinky, do kundičky nebo i do prdelky. Z hygienických dotazů ale vše s kondomem, ale to určitě chápeš. A to vše v rámci času, na který si mě objednáš tolikrát, kolikrát to zvládneš.

Tak pokud tě láká zkusit si sex s krásnou silikonovou, atraktivní slečnou, která na nic neříká bez pocitu špatného svědomí nevěry, tak si mě objednej.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sandrina - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.