Privát - chystáte se na privát?
Markéta Agnar

Markéta Agnar

Vědomý dotek tantry, Hrádek u Rokycan


Markéta Agnar, 35 let, pracuje v privátu Vědomý dotek tantry Po, Pá - Ne: nepracuje, Út - Čt: 09:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 021 706, případně e-mailem na marketa-agnar-trisha@email.cz.

Vědomá smyslná celostní Tao- tantrická masáž vás propojuje se sebou do těla a přítomného okamžiku, nabíjí životní energií a povzbuzuje radost a chuť do života, učí prožít celotělový orgasmus, uzdravuje problémy s předčasnou ejakulací či neplodností, zvědomuje energii v těle, léčí prostatické problémy, léčí fyzické i psychické potíže, depresi , ztrátu chuti na sex, uzdravuje absenci orgasmu - tzn. nízké energie v těle, podporuje energií vztahů a hojnosti zejména břišní oblasti druhé čakry a výše, a další mnohé pozitivní účinky...

Osobně se zabývám již 5 let terapeutickým celostním přístupem k chrámu těla, duši a přírodě. Tao tantra je součástí mého umu práce s energiemi, ozdravným dotekem, který mi byl dán jak se říká "shůry" a tak se přirozeně Tao tantra stala krásným, velmi silným a účinným nástrojem mého povolání práce s lidmi poslední tři roky. Terapie a masáže provozuji v příjemném přírodním prostředí mého soukromého studia s názvem Vědomý dotek Lásky Země v Hrádku u Rokycan. Pokud byste rád prožil celostní uctivý rituál Tao-tantra masáže, pak jste zde určitě správně. V opačném případě podotýkám, že klasické erotické služby nenabízím...

Základní čas masáže jsou dvě hodiny čistého času - pro úplné začátečníky s tantrou je tento čas dostatečný... Pro užití si delšího prožitku je možné mít masáž kolem tří až maximálně pěti hodin.. dle potřeby ducha a těla...

Bližší informace Vám ráda sdělím telefonicky ve všední dny po-pá (NE sms prosím)

S úctou k Vašemu tělu i duchu se těším na slyšenou či osobně

Namaste

Markéta Agnar

Pro více ínformací navštivte prezentaci Markéta Agnar - Vědomý dotek tantry, Hrádek u Rokycan na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.