Privát - chystáte se na privát?
Ellen

Ellen

Ellen Ustí nad Labem, České Budějovice


Ellen, 39 let, pracuje v privátu Ellen Ustí nad Labem denně 09:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 287 972, případně e-mailem na ellen28@seznam.cz.

Ahoj jsem Ellen 39 let,mám ženské tvary,prsa č.4, mám ráda erotické prádlo a miluju vysoké podpatky ,přivítám tě v mém naprostém soukromí,první ti nabídnu něco k pití a potom si popovídáme o tom co by jsi chtěl semnou zažít,nabídnu ti klasiku,ráda střídám polohy,oboustranný orálek,mazlení,erotickou nebo relaxační masáž,autoerotiku ,můžete být i 2 muži,oddalování orgasmu,sex v netradiční erotický houpačcce,nebo lehké SM hraní ,pokud to máš rád mohu být i v latexu a nabídnout ti i tvrdší SM služby(např. spoutání,roubík,foot fetish,pánský anál,mučení varlat či penisu,piss,výprasky,vosk,plnění mých rozkazů ,oddalování orgasmu či nucené onanování,je toho mnohem víc stačí se po telefonu domluvit.Pokud máš rád saunu a whirpoolku můžeme si spolu užít všeho i tam,nabídnu ti sklenku sektu a pak se spolu zahřejeme v sauně ,nebo tě krásně namasíruju na lehátku.Prostě u mne nikam nemusíš pospíchat, jen si užít a na vše venku zapomenout,pokud tě to zaujalo zavolej ,ráda se s tebou na všem domluvím,776 287 972

Pro více ínformací navštivte prezentaci Ellen - Ellen Ustí nad Labem, České Budějovice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.