Privát - chystáte se na privát?
Lea

Lea

Privat Viktorie ČB, České Budějovice


Lea, 34 let, pracuje v privátu Privat Viktorie ČB Po - Čt: 08:00-17:00, Pá: 08:00-19:00, So: 12:00-19:00, Ne: 12:00-18:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 723 808 217.

Pánové, jsem žhavá černovláska drobné postavy a poskytují služby solventním mužům na úrovni. Pokud se cítíte sami nebo se chcete odreagovat, zavolejte mi na tel. 723808217. Muzete mě navštívit v příjemném prostředí v centru Českých Budějovic. Ráda přijedu i k Vám domů nebo do hotelového pokoje. Pracuji vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Po domluvě možný víkend. Těším se na Vás.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lea - Privat Viktorie ČB, České Budějovice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.