Privát - chystáte se na privát?
Lenka

Lenka

Lenka UH, Uherské Hradiště


Lenka, 28 let, pracuje v privátu Lenka UH Po - Čt: 09:00-18:00, Pá: 09:00-20:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 721 653 176.

Ahojky, jaro je tady, tak si ho přijď zpříjemnit 28letou pěknou a přítulnou Kočičkou, s žensky tvarovanou postavičkou a čtverky prsama, u které si dokonale odpočineš a zbavíš se všech svých starostí. Můžu ti udělat krásnou erotickou masáż, dokonalý orálek a vše zakončit sexíkem, na který nazapomeneš. Jsem neżná i vášnivá, příjemná a komunikativní, se mnou se určitě nudit nebudeš.
Hodně toho nabízím, takže zároveň i něco požaduji: Beru pouze slušné a rozumné pány (arogantní hlupáky, kterých je bohużel, velká část nemám problém vykázat od svých dveří). Používám ochranu (pokud kašlete na své zdraví i rodinu, je to Vaše věc, ale prosím nevolejte mi). A dotřetice neobjednávám dopředu, stačí si zavolat půlhodinku až hodinku předem a domluvit se (pro ty, co to nedokáží respektovat, pokud Vám řeknu, že si máte ještě zavolat a domluvit se, neznamená to, że máte schůzku domluvenou, můžete přijet a domáhat se výhrůžkama vstupu). Já vím, jsou to velmi jednoduché věci, ale divili byste se, s kým vším se setkávám. Jde o to, že jsem opravdu dobrá v tom, co dělám, mám hodně zájemců, a nechci si zbytečně kazit den nějakými nesmysly.

TENTO TÝDEN tady bud od pondělí do čtvrtku od 9 do 18 a v pátek 9-20, tak mi zavolej, těším se na Tebe, Tvoje L.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lenka - Lenka UH, Uherské Hradiště na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.