Privát - chystáte se na privát?
Daniela

Daniela

Daniela v soukromí, Praha


Daniela, 41 let, pracuje v privátu Daniela v soukromí denně 10:00-19:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 721 118 355.

Ahoj jsem velmi milá češka, Daniela 41 let/166cm. Mám velké prsa č.8, plnější tvary, nejsem hubená. Fotečky jsou moje a aktuální. Zvu sympaťáky do svého bytečku na příjemné pomazleni. *** Nabízím hlazení, mazlení, 69, orálek, klasiku, masáž zad (orál bez v ceně, v hodince).
*** Nebo Ti můžu nabídnout uvolňující eroticko-relaxační masáž celého těla s erotickým zakončením- masážní olejíček, relax.hudba, šikovné prstíky a moje milá společnost Ti zpříjemní den. Odejdeš spokojený a budeš se rád vracet...
*** Velmi příjemné ceny.
SOUKROMÝ BYT.
Dobré parkování, žádné zóny. Praha 9, metro Prosek.
PO-PÁ 11-19 hod.
SO-NE dohodou.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Daniela - Daniela v soukromí, Praha na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.