Privát - chystáte se na privát?
Patricie

Patricie

Club Holy privat, Praha 5


Patricie, 18 let, pracuje v privátu Club Holy privat Po - Čt: nepracuje, Pá - Ne: 10:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 556 080.

Vážení pánové, jsem úplně nová Patricie. S touto prací začínám. Je mi čerstvých 18let.Mám prsa číslo 3.Hodinku mám za a nabízím oralek a sexik s kondomem, lízání a 69. Za příplatek pak orálek bez a líbání dle sympatií. Jsem úplně nová v oboru, tak prosím o shovívavost v mých začátcích. Budu se snažit být pro vás dokonalou milenkou, ale i dračicí. Možno i duo s mojí kamarádkou. Parkování bez problémů, těším se, Patricie

Pro více ínformací navštivte prezentaci Patricie - Club Holy privat, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.