Privát - chystáte se na privát?
Zuzka

Zuzka

Pánský podnik MIA, Brno


Zuzka, 32 let, pracuje v privátu Pánský podnik MIA Po - Pá: 09:00-20:00, So - Ne: 09:00-24:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 509 376, případně e-mailem na zuzka.zuzinka1@seznam.cz .

Jsem něžná blondýnka s přírodníma šestkama a pevným zadečkem a zvu Tě k sobě do soukromého bytu v centru Brna. Mám ráda muže, který mi řekne, jak se mu to líbí a já mu jeho přání a rozkazy splním. Nabízím klasiku, autoerotiku, 69, mazlení, robertky, piss na tebe, footfetish, pánský anál, lízání kouliček, orál i bez, hluboký orál a spousty dalších hraček, šatičky, punčochy, boty. Po osobní domluvě mnoho dalšího. Zavolej mi Tvá Zuzka 722 509 376

Pro více ínformací navštivte prezentaci Zuzka - Pánský podnik MIA, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.