Privát - chystáte se na privát?
Adriana

Adriana

Adriana privat Postřižín, Postřižín


Adriana, 45 let, pracuje v privátu Adriana privat Postřižín Po - Čt: 08:00-20:00, Pá: 08:00-15:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 067 338.

ZDRAVÍM PÁNOVÉ, Ráda Vás uvítám v Mém SOUKROMÍ na Úrovni PRAHA VÝCHOD směr KLECANY ...JSEM ZKUSENA,ATRAKTIVNI ,POHODOVÁ MASERKA, spolecnice nabidnu Vám prijemnou UVOLNUJICI ,RELAXAČNÍ OLEJOVOU MASÁŽ (teplý olej),LAVOVE KAMENY se zakoncenim RUČNÍM ,ORALEM,..klasika....
... .MOŽNÉ OBJEDNÁNÍ!.. VŠE PO DOMLUVĚ!!.Budu si Vás PÁNOVÉ hyckat,dotýkat se prstiky pri masazi a plnohodnotne se Vam věnovat a vy budete ODPOČÍVAT a Relaxovat....RELAXAČNÍ,UVOLNUJICI POHODOVÁ HODINA i mozna HODINA A PUL...KLIDNE VETRANE PROSTREDI.DISKRETNOST ,ČISTOTA ,KVALITA ,ZDRAVÍ ,DEZINFIKOVANO!! .....(MAZLENÍ ,LÍBÁNÍ,LÍZÁNÍ, 69,MILENKOVSKY PŘÍSTUP
NEDĚLÁM!!! Přijímám pouze SLUŠNÉ, SPOLEHLIVE,VÁŽNÉ zájemce!!.MISTNI A BLIZKO OKOLÍ PÁNY NEPRIJIMAM!!! PROSÍM VOLEJ TE JENOM TI CO CHTĚJÍ MÁŠAZ SE ZAKONČENÍM!! ....Parkovani před Domem bez problémů.Prijimam POUZE PÁNY ČESKÉ NARODNOSTI!!! Budu se těšit na Vasi NAVSTEVU A ZAVOLÁNÍ ADRIANA... ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY VŠE v CENĚ!!!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Adriana - Adriana privat Postřižín, Postřižín na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.