Privát - chystáte se na privát?
Natalie

Natalie

Tantra masáž Natálie Břeclav, Břeclav


Natalie, 30 let, pracuje v privátu Tantra masáž Natálie Břeclav Po - Pá: 07:00-00:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 608 897 812, případně e-mailem na Eslinkaa85@seznam.cz.

Ahoj.Nabízím tantra masáže erotické pro muže ženy i páry .Eva tantra masáž.. ,Natalie sex.. Postup-Začínám masírovat,nohy ze zadu,přikládám předtím hřejivou peřinkou na záda,až domasíruji nohy a prdelku,začnu masírovat záda,pak se otočíte a já domasíruji nohy zepředu a najíždím na kulky a penis,masíruji v oblečku nebo naha,ale při masáží penisu se vysvlékam,můžete sahat na prsa i vagínu.Pak přijde na řadu ruční udělání .Masaž si můžete objednat na 30 minut,1hodina,1,5 hodiny,2 hodiny,3 hodiny cca .Takže je tu vše napsané,ráda vás uvítám u mně doma,je možno se osprchovat,podat kávu či čaj.Masíruji pondělí až pátek .Budu se na Vás těšit?? klasika sex nebo samostaný orál dívku si vybereš osobně . město BŘECLAV volejte nebo pište sms na tel :608 897 812

Pro více ínformací navštivte prezentaci Natalie - Tantra masáž Natálie Břeclav, Břeclav na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.