Privát - chystáte se na privát?
Tmavovláska

Tmavovláska

Tmavovláska Jesenice, Jesenice


Tmavovláska, 49 let, pracuje v privátu Tmavovláska Jesenice Po - Pá: 08:00-23:00, So - Ne: 09:00-23:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 737 991 011, případně e-mailem na elated11@seznam.cz.

Nabízím své službičky ve svém soukromí. Diskrétní návštěva, žádný vykřičený privát, ale útulné, luxusní, domácí prostředí, hudba, relax na okraji Prahy. Upřednostňuji muže od 40-58 let! Info jen po telefonu, možné sympatie už v komunikaci. SMS nepoužívám! Nejsem profesionálka, mám svou práci, ale občas i hodně času a tak proč ne? Jsem nezávislá, empatická s nehranou chutí ke všemu příjemnému...bez žádného spěchu. Mám ráda se pobavit, humor a slušnost. Jistý čas dopoledne a večery jsou u mě příjemné. Odpolední hodiny na objednání dopředu. Doporučuji si zavolat 2 hod.předem.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Tmavovláska - Tmavovláska Jesenice, Jesenice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.