Privát - chystáte se na privát?
Tmavovláska

Tmavovláska

Tmavovláska Jesenice, Jesenice


Tmavovláska, 49 let, pracuje v privátu Tmavovláska Jesenice Po - Čt: 16:00-22:00, Pá - Ne: 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 737 991 011, případně e-mailem na elated11@seznam.cz.

Pro Ty, co se neustále ptají: "Ano, inz. aktuální." Návštěva v mém soukromí je hlavně o přístupu a ÚROVNI v chování muže, také o zdravotní zodpovědnosti vůči sobě i mě.. Burani a frajírci u mě nemají šanci.. Proto mě omluvte, že o Vaší návštěvě rozhoduji po svém. Vybírám si sama, kdo mě navštíví. V útulném, luxusním, domácím prostředí s mou společností, voňavou kávou a příjemnou atmosférou, hudbou, samozřejmě pohoda na okraji Prahy, žádný vykřičený privát. Důležitá diskrétnost!! Sex není pro mě PRÁCE ! (proboha) ale potěšení, vášeň, smyslnost, soulad a tak "NEPRACUJI" v tomto „oboru“ ale užívám si erotiky stejně jako Vy…))) Akceptujte prosím, že přijímám muže od 40-55 let! O mladší nemám zájem a starší opravdu ne!! Službičky jsou podle sympatií a ten oboustranný zájem tam musí být. Tak jako Vy si vybíráte ženu, já si vybírám muže s vášní k sexu. INFO jen po telefonu a na službičkách se určitě potom domluvíme..které tady záměrně neudávám. NEZVEDÁM ANONYMNÍ ČÍSLA. NEPOUŽÍVÁM SMS - VŮBEC! TUDÍŽ NEODPOVÍDÁM NIKDY NA SMS. Psát jen na WhatsApp, e-mail občas. Upřednostňuji hovor. Nejsem profesionálka, mám svou práci, ale když je víc volných dnů a tak proč ne? Jsem nezávislá, vášnivá, zdravě empatická s širokým rozhledem, nehranou chutí ke všemu příjemnému a vzrušujícímu. Mám ráda humor - popovídat si, mazlení a hlavně mám ráda SLUŠNOST. U mě se nespěchá, je to na domluvě. Telefon je funkční od devíti hodin, dřív není zapnutý zvuk, nevolejte. Návštěva je možná jen na předem sjednaný čas.. O víkendech bývám také, zvlášť neděle mám volné. Těm, kteří se nedovolali, se omlouvám předem, zkuste v jinou dobu, hold nemám sekretářku a při návštěvě se nenechám rušit. Má fotografie je vlastní a pořád aktuální, což se přesvědčíte osobně. Hezký den všem

Pro více ínformací navštivte prezentaci Tmavovláska - Tmavovláska Jesenice, Jesenice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.