Privát - chystáte se na privát?
Tmavovláska

Tmavovláska

Tmavovláska Jesenice, Jesenice


Tmavovláska, 49 let, pracuje v privátu Tmavovláska Jesenice denně 08:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 737 991 011, případně e-mailem na elated11@seznam.cz.

Návštěva v mém soukromí je o přístupu a úrovni. Je to útulné, luxusní, domácí prostředí s mou společností, voňavou kávou a krásnou předvánoční atmosférou, hudbou, samozřejmě pohoda na okraji Prahy, žádný vykřičený privát. Důležitá diskrétnost! Sex není pro mě práce, tak že nepracuji v tomto „oboru“ ale užívám si erotiky stejně jako Vy…))) Akceptujte prosím, že upřednostňuji muže od 40-55 let! Zkušenost. Jsou mi bližší a výjimky nedělám. Službičky jsou podle sympatií a ta jiskřička tam musí být. Info jen po telefonu a na službičkách se určitě takto domluvíme.. NEPOUŽÍVÁM SMS - VŮBEC! WhatsApp, e-mail ano. Nejsem profesionálka, mám svou práci, ale občas i volné dny a tak proč ne? Konec listopadu a celý prosinec budu mít na návštěvu více času.Jsem nezávislá, vášnivá, empatická s nehranou chutí ke všemu příjemnému a vzrušujícímu. Mám ráda humor, popovídat si, mazlení a hlavně mám ráda SLUŠNOST. U mě se nespěchá, je to na domluvě. Telefon je funkční teď od osmi hodin, dřív není zapnutý zvuk, nevolejte. Návštěva je možná na předem sjednanou dobu. Já osobně mám ráda dopolední a večerní hodiny ale domluvit se dá předem na jakýkoliv čas. Budu se snažit přizpůsobit. Těm, kteří se nedovolali, se omlouvám, zkuste v jinou dobu, hold nemám sekretářku a některý hovor ani nestihnu vzít. Mé fotografie jsou reálné a vlastní, což se přesvědčíte osobně. Milá společnost muže je u mě vítána..Hezký předvánoční den všem...

Pro více ínformací navštivte prezentaci Tmavovláska - Tmavovláska Jesenice, Jesenice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.