Privát - chystáte se na privát?
Dominika Fuka

Dominika Fuka

Monfas girls, Praha 10


Dominika Fuka, 28 let, pracuje v privátu Monfas girls Po - Pá: 12:00-22:00, So - Ne: 09:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na dominika.fuka@monikafastidiosa.com.

Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku v Praze 10 - Zahradní Město, kde jsem vždy jen já sama Jsem drobná, štíhlá, spíše submisivní holka s vlasy dlouhými až do pasu.

A co nabízím v základní ceně nebo za příplatek? Klasický sexík s ochranou, orálek (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky a polykáním), hluboký obálek, líbání, 69, lízání, footjob, footfetish, piss (ty na mé tělo nebo já na tebe).

Parkování bez problémů přímo u domu.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Dominika Fuka - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.