Privát - chystáte se na privát?
Karina Wella

Karina Wella

Monfas girls, Praha 10


Karina Wella, 29 let, pracuje v privátu Monfas girls Po - Pá: 12:00-22:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na karina.wella@monikafastidiosa.com.

Můj osobní mobil je 774169249. Kdo jsem? Jsem holka z MONFAS GIRLS, takže nejsem privát, moje služby poskytuji v soukromém a diskrétním bytu na Barrandově, kde jsem vždy jen já sama. Jsem milá, hezká česká holčina, kterou tato práce moc baví. V posteli žádná lolitka. A co nabízím? Klasický sex, orálek (může být i bez ochrany s vyvrcholením do pusinky), líbání, pissing (já na tebe), výstřik na tělo nebo na obličej. Tak jestli chceš vysokou holku na podpatcích, tak jsem tu pro tebe.

Parkování bez problémů před domem.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Karina Wella - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.