Privát - chystáte se na privát?
Tereza

Tereza

Chtíč a slast, Praha 10


Tereza, 30 let, pracuje v privátu Chtíč a slast Po - Pá: 09:30-20:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 795 216, případně e-mailem na teryslast@seznam.cz.

Jsem 30letá ďáblice Tereza (4 prsa, 163cm, 72kg) co si ráda hraje, ráda zlobí a líbí se mi třeba, když mi postříkáš obličej. Rozbouřím Tvoje hormony svým rozpáleným tělem, na které mi naneseš olej úplně všude, kde to máš rád a necháš se unášet na vlně slasti, chtíče, ztopořených bradavek a mokrého klína. Jsem téměř pořád vlhká, čekám na Tvoje velké mužné ruce, dlaně a prsty co mě dokonale sevřou a budeme se spolu oddávat nepopsatelné rozkoši jako je líbání, 69, prstění, soulož mezi prsy, divoké milování, (můžeš si i přinést hračku, kterou spolu vyzkoušíme, pokud z toho budeš mít požitek). Těším se na Tebe v Praze 10-Vršovicích, MHD a parkování zdarma 2 minuty od vchodu do domu.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Tereza - Chtíč a slast, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.