Privát - chystáte se na privát?
Alice

Alice

Alice u metra Vysočanská, Praha 9


Alice, 45 let, pracuje v privátu Alice u metra Vysočanská denně 10:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 132 802.

Alice 45 let/172/55/2 prsa. Jsem hubená krásně opálená od moře, velmi milá a sympatická brunetka. Fotky jsou opravdu moje a neupravené. Ráda uvítám sympatické muže v mém hezkém bytě, kde budeme sami. Nabízím pohodu a relax, mazlení, orálek s ochranou, autoerotiku, 69, klasiku, masáž těla, více vyvrcholení..... Cena je příjemná... Mám hezký byt, nikdo nás tu nebude rušit. Dobré parkování bez zón. Praha 9, metro Vysočanská. (V týdnu mě zastihneš některý dny až odpoledne.)
PONDĚLÍ-PÁTEK 11-20h...
VÍKENDY 11-20h (víkendy jsem občas)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Alice - Alice u metra Vysočanská, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.