Privát - chystáte se na privát?
Sally

Sally

Studio Sally Řepy, Praha 6


Sally, 27 let, pracuje v privátu Studio Sally Řepy Po - St: 09:30-19:00, Čt: 09:00-19:00, Pá: 10:00-16:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 792 469 311.

Jsem nová přivydělávající slečna , která z finančních důvodu začíná s touto profesí. Štíhlá blondýnka, dlouhé nohy, a velká prsa. Ráda Ti zpříjemním den mojí milou společností ,kterou završíme sexem. Co se týče služeb, dá se domluvit na místě,dle sympatií.Jsem sympatická a mám ráda pohodové A čistotné muže. Nebráním se jak rychlovce , jednorázové návštěvy tak i Možnost dlouhodobého setkávání,kdy se domluvíme Co a jak je možné dal,pouze volat,nepsat.Pojď se odreagovat v téhle nemilé době ...

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sally - Studio Sally Řepy, Praha 6 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.