Privát - chystáte se na privát?
Elena

Elena

Božská Elen Plzeň, Plzeň


Elena, 27 let, pracuje v privátu Božská Elen Plzeň Po: 08:00-22:00, Út - Ne: Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 730 178 888, případně e-mailem na bozska.elena@seznam.cz.

Ahoj pánové,

jsem mladá, sexy, elegantní, pohledná, veselá a inteligentní dívka z Plzně, která za finanční odměnu nabízí spousty zábavy. Zvu vás k sobě do útulného, čistého, nekuřáckého prostředí, (vyhrazené parkovací stání k dispozici), a nabízím vám dokonalý osobní přístup GFE (Girlfriend experience = sex s přítelkyní) se spousty polibků, doteků, laskání a hýčkání.

Milý a osobní přístup na úrovni!

!!!! DISKRÉTNOST A ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ !!!!, to samé vyžaduji i já od vás.

Z osobních důvodů neposkytuji své služby kuřákům, děkuji za pochopení. :))

Pracuji i s páry a nezkušenými muži.

Velmi se na vás těším,
****polibky****
Elena

Pro více ínformací navštivte prezentaci Elena - Božská Elen Plzeň, Plzeň na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.