Privát - chystáte se na privát?
Lea

Lea

Lea ČB privat, České Budějovice


Lea, 27 let, pracuje v privátu Lea ČB privat Po: nepracuje, Út - Čt: 09:00-22:00, Pá - So: 10:00-00:00, Ne: 10:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 704 191 205.

Jsem pěkně nadržená fenečka, která se chce mazlit, milovat i se nechat tvrdě ošukat.
Jsem žena více tváří, ale všechny jsou moje a ta pestrost mě právě baví! Hledáš temperamentní dračici nebo jen poslušnou panenku na hraní? Jsem tu pro Tebe a hračky mám.
Dále se mnou můžeš zažít např. hluboký orálek, análek, piss (já na Tebe) a submisivitu. Lákají Tě zvrácenosti a perverznosti? Mě taky, tak zavolej a třeba se domluvíme.
Těším se, Lea
704191205

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lea - Lea ČB privat, České Budějovice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.