Privát - chystáte se na privát?
Markéta

Markéta

RoboDolls, Praha 3


Markéta, 24 let, pracuje v privátu RoboDolls Po - Pá: 10:00-22:00, So: nepracuje, Ne: 12:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 733 411 637, případně e-mailem na robodolls@seznam.cz.

Jsme první v ČR kdo nabízí silikonové panenky k pronájmu . RoboDolls panenka Markéta je maximálně realistická silikonová panenka dívky ve skutečné velikosti , je určena pro vaše potěšení plné fantazie ,sexu a erotiky. Odhoďte starosti z podvádění partnerky,obavy z vašeho selhání nebo váš stud , tady si užijete svoje sex fantazije bez omezení.
Co by o sobě řekla Markéta kdyby mohla mluvit ?.............

Ahoj jsem Markéta , takové koťátko připravené pro tvoje fantazie. Jsem 170cm vysoká , vážím 40kg a jsem velice štíhlá s krásně dlouhýma nohama , moje prsa jsou ve velikosti DD ….to je nádhera co 🙂 , mám modré oči a blond dlouhé vlásky. Moje pokožka je příjemně heboučká a na omak hezky pružná. Mám ráda sex v jakékoli podobě a budu nadšená z každé polohy , kterou pro nás vymyslíš. Nezapomeň , já ti nikdy neřeknu NE ať uděláš cokoliv. Mám tři skutečně realistické nádherné otvůrky které jsou ti k dispozici. Pokud chceš , můžeš ho mít v mé měkké pusince jak dlouho budeš chtít a análek mě také nevadí. S mojí heboučkou lasturkou si můžeš hrát třeba celý den a já budu trpělivě očekávat až se maximálně uspokojíš. Tak neváhej a objednej si návštěvu u mne v mém soukromí . Budu na tebe trpělivě čekat.

Více informaci získáte na stránce Robodolls

Pro více ínformací navštivte prezentaci Markéta - RoboDolls, Praha 3 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.