Privát - chystáte se na privát?
Lenka

Lenka

Lenka privat, Praha 9


Lenka, 38 let, pracuje v privátu Lenka privat denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 704 198 064, případně e-mailem na Lenny90@post.cz.

Dobrý den pánové :) dezinfekci na ruce, podlahu i vanu, dezinfekční mýdlo, dezinfekční ubrousky, dezinfekční prací prostředek mám a používám, ruce si také sama myji. Jsem česká žena s pozitivním přístupem k životu, sympatická dlouhovlasá brunetka viz. mé foto, věk 38 let. Mohu Vám nabídnout skutečné masáže, relaxační nebo sportovní, po té je možné zakončit klasikou. Případné pohlavní choroby nenabízím, veškeré služby jen s ochranou. Pokud Vás můj inzerát neurazil, nepohoršil ale naopak pobavil a chcete-li přijít, stačí zavolat a domluvit schůzku. Přeji úspěšný hezký den Lenka.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lenka - Lenka privat, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.