Privát - chystáte se na privát?
Patricie

Patricie

Privat Angels, Praha 9


Patricie, 24 let, pracuje v privátu Privat Angels Po - Čt: 11:00-01:00, Pá: 11:00-03:00, So: 13:00-03:00, Ne: 13:00-01:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 723 702 043, případně e-mailem na privatangelspraha@gmail.com.

Jmenuji se Patricie, je mi 24 let a tuhle profesi dělám proto, že nikdy nemám dost. Pokud máš rád něžný, nebo vášniví sex, jsem ta pravá pro tebe.
Jsem něžná a výborná masérka. A velmi příjemná společnice. Mezi mé oblíbené patří análek, výstřik po pusy, trojka, lesbo a mnoho dalšího.
Parkování je hned u domu, bez modrých zón. Zavolej mi a nebudeš litovat

Pro více ínformací navštivte prezentaci Patricie - Privat Angels, Praha 9 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.